Asemerstil Nasıl Uygulanır?

Asemerstil’de öğretmene göre değil öğrencinin ihtiyacına göre ders verilen tekil öğretim uygulanır. Gruplara verilen derslerin bu sistemde yeri yoktur. Üst düzey öğretim alanında başarılı, tecrübeli ve işinin ehli öğretmenlerce verilir. Özel dersin yanında öğrenci etkin bir şekilde pek çok alanda izlenir. Gerektiğinde mentörlük gerektiğinde Öğrenci koçluğu yapılarak başarıya yönlendirilir. Veliler gelişmelerden düzenli haberdar edilir. Öğrenciye Online uzaktan yardımlarla destekte sunulur.

Özel Ders Tek Başına Yeterli mi?

Haklı bir sorudur. Kısa cevabı evettir. Ama kavram kargaşası oluşmaması için Özel Dersten kastın Asemerstil’de verilen ders olduğunun bilinmesi gerekir. Şu şekilde detaylandırabiliriz.

Bilgi kaynakları sonsuzdur. Hele ki günümüzde her türlü bilgiye hemen her yerden rahatlık ile ulaşılabilir. Yani bilgi kaynakları konusunda kimse sorun yaşamaz günümüz dünyasında. Bu sebeple öğrencilerdeki özel ders ihtiyacı bilgi kaynak eksikliğinden kaynaklanmaz.

Temel sorun bilgiyi öğrencinin öğrenebileceği hale getirmektir. Öğrenciye seviyesine uygun bilgiler onun anlayabileceği formatta sunulmalıdır. Her öğrenci öğrenebilir. Fakat herkes farklı olduğundan uygun yöntemleri bulmak öğretenle ilgilidir. Sakarya’da Özel Ders için en doğru adres tamda bu sebeple Asemerstil’dir. Çünkü alanında tecrübeli, öğretmeyi seven ve bilen öğretmenler bu adreste bir araya gelmiştir. Asemerstil tek başına bir Özel Ders değildir. Bir sistemdir. Öğrenci her yanıyla takip edilir. İlgiyle kollanır. Gerektiğinde mentörlük yapılarak Gerektiğinde Öğrenci Koçlluğu yapılarak başarılı olunması sağlanır. İşte bu sebeple Özel Ders tek başına yeterlidir.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.